دانلود بازی PipeRoll 2 Ages برای ایفون

تبليغات

ارسال مطلب براي ما

انلاين بازي کردن بازيها

نرم افزار گيم رنجر با اجراي 650 بازي انلاين

نرم افزار گارنا با اجراي بازي هاي پرحجم انلاين

نرم افزار تانگل با اجراي بازي هاي جديد انلاين

نرم افزار ايکس فاير براي صحبت کردن با فرندهاي بازيهايتان

نرم افزار استيم با اجراي بازيهاي بسيار پرگرافيک

اسکرين شات

----------------------

----------------------

----------------------

----------------------

----------------------

کلن هاي جنگهاي صليبي

امکانات جانبيدانلود بازی PipeRoll 2 Ages برای ایفون

بازديد: 873
دسته بندي: جدی و منطقی,,
Screenshots of the PipeRoll 2 Ages game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
کار لوله کش است چندان آسان نیست، و آن را از نگاه اول به نظر می رسد. پس از همه یک اختلاف می تواند به سقوط کل سیستم فاضلاب منجر شود. PipeRoll 2 قرون اجازه خواهد داد که شما را به عنوان استاد از آب و لوله برای تمرین طراحی از راه های انتقال آب و بیشتر احساس می کنم. شما به چرخش دریچه های ساخته شده ساده و برای اتصال قطعات از لوله ها، به ایجاد سیستم بسته گردش خون از مایع است. 300 سطح، 20 سطح در هر یک از شش منطقه، که از طریق چارچوب های مختلف تاریخی عبور می کنند. ارائه CRO-Magnons با آب، conjurers با مایع سحر و جادو، انتقال طلا از معادن به راه آهن. از سطح به سطح در شاخه های فاضلاب درهم مهم وجود دارد.

ویژگی ها:

     حالت فشار (که در آن لازم است برای ذخیره کردن لوله ها سریعتر از مایع از ورود به آنها
     حالت تایمر (لازم است برای انجام یک جریان مایع برای زمان مجاز
     حالت دیوانه (در حالی که تبدیل یک عنصر دیگران نیز به نوبه خود).
     در هر حالت 20 سطح دشوار است.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 3 تير 1393 ساعت: 1:31 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی 7 Elements برای ایفون

بازديد: 1109
دسته بندي: جدی و منطقی,,
Screenshots of the 7 Elements game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
7 عناصر - هفت عناصر مختلف در این بازی وجود دارد: طلا، چوب، آب، آتش، خاک، هوا (ابر) و کریستال (جم)، هر یک دارای قدرت منحصر به فرد خود را دارد: طلا: تبدیل به سکه های طلا، چوب: تولید پشت سر هم قدرت X شکل، آب: شستشو کردن همه چیز را زیر آتش: سوزاندن تمام راه را، زمین: قدرتمند earthquakeAir (ابر): عناصر باد قوی ضربات دور اطراف آن، کریستال (جم): روشن کردن دیگر بلورها به عنصر شما با عوض میکنه. به یاد داشته باشید که شما می توانید به 3 عناصر در همان زمان حرکت، و اگر شما به اندازه کافی سریع هستند، عناصر و حتی بیشتر را می توان together4 عناصر از همان نوع همسان را به قدرتمند تر است، "عنصر خاص" ادغام خواهند شد. 5 یا بیشتر عناصر خواهد شد و حتی بهتر "سوپر عنصر" تولید کند. ویژه عناصر طلا را به سکه های طلا به نوبه خود، جمع آوری آنها را به خرید برق یو پی اس.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 3 تير 1393 ساعت: 1:29 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Bunny Escape برای ایفون

بازديد: 1045
دسته بندي: جدی و منطقی,,
Screenshots of the Bunny Escape game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
اسم حیوان دست اموز فرار - کشیده پازل استراتژیک، که شامل تفکر + واکنش، محل بازی یک جنگل کارتون بر اساس جنگل انبوه پاهانگ زیبا در مالزی است. وجود که bunnies را به طور مداوم توسط جغد بد، bomoh شر (یا شمن در دیگر نقاط جهان) تهدید می شود. شما باید از طریق هر سطح با کمک به که bunnies فرار از زندان که در آن به دام افتاده در حال شکستن.
شروع بازی با کوچک اسم حیوان دست اموز، که با پیشرفت بازی، شما را به بقیه بازیگران انفجاری معرفی: مواد منفجره اسم حیوان دست اموز، نامشهود اسم حیوان دست اموز، بالدار اسم حیوان دست اموز، و دو D اسم حیوان دست اموز. هر اسم حیوان دست اموز همراه با توانایی منحصر به فرد خود را مجهز و آن است تا به شما، بازیکن، بهترین استفاده را از آنها. در حال حاضر، ما باید از 50 سطح در دسترس را برای لذت بردن از زمان قتل.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 3 تير 1393 ساعت: 1:25 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Call of Atlantis (Premium) برای ایفون

بازديد: 1145
دسته بندي: جدی و منطقی,,
Screenshots of the Call of Atlantis (Premium) game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
برو به سفر جذاب جدید دور سرزمین باستانی رم، یونان، تروی، فنیقیه، بابل، مصر و Cartago برای پیدا کردن هفت کریستالهای قدرت مرموز. ساکت کردن پوزئیدون، خدای آتلانتیس، و نجات این قاره افسانه ای.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 3 تير 1393 ساعت: 1:24 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی 10 Talismans: oriental match-3 puzzle برای ایفون

بازديد: 1135
دسته بندي: جدی و منطقی,,
Screenshots of the 10 Talismans: oriental match-3 puzzle game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
10 کثافت: شرقی بازی 3 بازی پازل - بازی پازل، شما در زمان سفر برای پیدا کردن 10 فریبندگی خوش شانس است که، با توجه به افسانه ای، را عقل، قدرت و ثروت. به منظور آنها را دریافت کنید، شما نیاز به حل معماهای قدیمی است که مردان عاقل شرقی با ساخت ردیف از نمادهای باستانی به چالش کشیده اند. لازم است به منظور تلاش نسبتا! پس از همه خردمندان باستان تلاش کرد تا آنها را پنهان به طوری که شایسته ترین مردم تنها می تواند آنها را پیدا کنید! شما نیاز به حذف قطعه از یک میدان، ساخت و ساز از آنها زنجیره ای برای یک زمان خاص. در طول بازی، کار را تبدیل به پیچیده، و می توانید قطعات immured و یا مسدود شده است.پاداش به دست آورده در سطح قبلی کمک خواهد کرد که برای مقابله با این وضعیت. برجسته و اسرار آمیز، این بازی کاملا توسعه منطق و ابتکار و خلاقیت. رمز عبور راهی برای پایان حکمت شرق یاد بگیرند!
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 3 تير 1393 ساعت: 1:56 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Secret City Pipes برای ایفون

بازديد: 1138
دسته بندي: جدی و منطقی,,
Screenshots of the Secret City Pipes game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
لوله های شهر راز - پازل جالب در مورد لوله ها و یا چگونه برای کمک به Crots فقیر برای تعمیر هواپیما! یک پازل چند سطحی جذاب با گرافیک های اشباع شده. بازی، قطعا، پیدا کردن برای تحسین این سبک: لازم است برای جمع آوری یک لوله به درستی از قطعات کوچک و بسیار عجیب و غریب. شما باید سر خود را در این دوره از طراحی تا گزینه صرفه ترین لوله متصل به یک منبع قدرت شکستن. دریافت امتیاز و انتقال به سطح جدید خواهد شد یک جایزه به شما! کسب مدالها را برای بهترین نتایج و رقابت در pipemaking با دوستان! برجسته بازی - است در ابتدا خود را با یک طرح تاریخ در مورد Crots جذاب (شخصیت بازی راز شهر و تداوم آینده راز شهر -2، که مهارت خلبان خود تسلط و در نتیجه شکست منبع تغذیه بالن بالن درباره این خنده دار است. حروف ویدئویی سرگرم کننده در سبک از سینما قطع شما را در همان ابتدا از بازی بگو هدف از هر سطح - برای اتصال به عنصر مرکزی (منبع تغذیه) به تمام پریز برق ممکن است واقع در محیط جمع آوری پازل، شما انجام خواهد داد از وظیفه مهم و برترین: شما Crots کمک خواهد کرد برای تعمیر ساز و هواپیما!

ویژگی ها:

    
شما نیاز به پر کردن یک فضای خالی در مرکز روی صفحه نمایش با جزئیات مختلف لوله های که در راه تصادفی توسط یک داده شده است.
    
شما باید برای پیوستن به شایستگی لوله به ادامه زنجیره ای و شما می توانید تمام لوله ها در ایده آل بپیوندید. بنابراین برای پر کردن یک میدان بازی به طور کامل.
    
اگر یک تکه مناسب نیست، درپوش قرار داده است. مجازات متعهد برای آن.
    
اگر شما یک لوله باریک به لوله خروجی لنگر انداخت، شما را به عنوان بسیاری از نقاط به عنوان در این لوله کشیده شده است. اگر شما در پایان گسترده ای از یک لوله به لوله خروجی لنگر انداخت شد، نقاط دو برابر شد. اگر شما در پایان گسترده ای لنگر انداخت قرار گرفت و به این ترتیب از منبع به لوله خروجی است راه گسترده ای از لوله های وجود دارد، نقاط با 4 ضرب
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 3 تير 1393 ساعت: 1:55 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Mafia vs Police Pro برای ایفون

بازديد: 1067
دسته بندي: جدی و منطقی,,
Screenshots of the Mafia vs Police Pro game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
مافیا در مقابل پلیس طرفدار این بازی است، به نام که به شما می گوید که هیچ زمانی برای شوخی آن است. این یکی از بازی های منطق است، اما مخالفان خود را برای خود صحبت می کنند، آنها به عنوان مافیا و پلیس هستند، که حوزه نفوذ و جریان های نقدی سودآور در شهرستان ها تقسیم می شوند. هر طرف را انتخاب کنید و گسترش توانایی های خود را.
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 3 تير 1393 ساعت: 1:53 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Jewel Quest! برای ایفون

بازديد: 1348
دسته بندي: جدی و منطقی,,
Screenshots of the Jewel Quest! game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
جواهر تلاش و تحقیق. 60 منحصر به فرد و پر از پازل سرگرم کننده با جواهرات. شما تنها 5 دقیقه برای تکمیل هر سطح. سنگهای ارز برای مطابقت با 3 یا بیشتر و هر بلوک خواهد شد با بلوک های طلایی پس از حذف پوشش داده است. پوشش تمام نقشه برای تکمیل سطح. آشکار رمز و راز در پایان فصل! -
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 3 تير 1393 ساعت: 1:52 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Legend of Talisman برای ایفون

بازديد: 1368
دسته بندي: جدی و منطقی,,
Screenshots of the Legend of Talisman game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
یافتن گنجینه و شهرت در افسانه طلسم! متحد 4 قسمت از حرز باستانی و شما قادر خواهید بود به جاه طلبی های گرامی شما به حقیقت می پیوندند. اصیل و جدید بازی-3 مکانیک به شما صدها ساعت از گیم پلی هیجان انگیز خواهد داد. متحد سکه در هر سطح به باز کردن قدرت از طلسم. تجربه و مهارت با هر سطح جدید در اینجا تغییر کرده است. مجموعه بسیار دلپذیر از غنائم و جوایز و همچنین کارهای اضافی و ماموریت شما خوشحال خواهد شد. این بازی سرعت خود را، منطق و چابکی نیاز دارد. وفا 4 ماموریت. کشف بیش از 200 مکان زیبا. شکار برای شی ء خواهد شد اخبار خود را با جمعی از مینی بازی از دست دادن نیست. ماجراجویی خود را امروز آغاز می شود!
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 3 تير 1393 ساعت: 1:21 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

دانلود بازی Mahjong Deluxe 2: Astral Planes برای ایفون

بازديد: 963
دسته بندي: جدی و منطقی,,
Screenshots of the Mahjong Deluxe 2: Astral Planes game for iPhone, iPad or iPod.
شرح بازی:
فال ماهجونگ لوکس 2: هواپیما اختری طول می کشد فال ماهجونگ فوق العاده ما و انتقال آن به یک جهان کاملا جدید است. کاشی به هواپیما 3D مجموعه و شما در اطراف سازه های مختلف در نوبت حرکت برای پیدا کردن مکاتبات بین کاشی. 84 سطح با شکوه با ترکیب تغییر در انتظار شما هستند. بنابراین شما یک فرصت برای آنها بازی را برای چند بار. آرامش و لذت بردن از بازی های زیبا!
مي پسندم نمي پسندم

اين مطلب در تاريخ: سه شنبه 3 تير 1393 ساعت: 1:20 منتشر شده است

برچسب ها : ,,,,,,,,,,,,,,,,,
نظرات()

ليست صفحات

تعداد صفحات : 11

اسامي نفرات برتر جنگهاي صليبي

--------------------

ورود کاربران

نام کاربری
رمز عبور

» رمز عبور را فراموش کردم ؟

عضويت سريع

نام کاربری
رمز عبور
تکرار رمز
ایمیل
کد تصویری

آمار سايت

آمار مطالب آمار مطالب
کل مطالب کل مطالب : 3175
کل نظرات کل نظرات : 42
آمار کاربران آمار کاربران
افراد آنلاين افراد آنلاين : 1

آمار بازديدآمار بازديد
بازديد امروز بازديد امروز : 97
بازديد ديروز بازديد ديروز : 5
ورودي امروز گوگل ورودي امروز گوگل : 10
ورودي گوگل ديروز ورودي گوگل ديروز : 1
آي پي امروز آي پي امروز : 32
آي پي ديروز آي پي ديروز : 2
بازديد هفته بازديد هفته : 886
بازديد ماه بازديد ماه : 11393
بازديد سال بازديد سال : 22426
بازديد کلي بازديد کلي : 823148

اطلاعات شما اطلاعات شما
آي پي آي پي : 44.200.77.92
مرورگر مرورگر :
سيستم عامل سيستم عامل :
تاريخ امروز امروز :

چهره هاي مشهور صليبي بازان=خارجي

*************************

چهره هاي مشهور صليبي بازان=ايراني

*************************